Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Usługi

Usługi na obrabiarkach laserowych

Laser 2D Optiplex Fiber II Mazak

Technologia "FIBER" w porównaniu z klasycznymi laserami CO2 cechuje się 10-krotnie krótszą długością fali, z transportem wiązki laserowej o bardzo dużej gęstości energii za pomocą światłowodu, co pozwala na uniknięcie nadmiernego nagrzewania stref cięcia, zapewnia brak gradu oraz stabilny proces cięcia na całej długości. Bardzo mała średnica skupienia wiązki w powiązaniu z duża gęstością energii sprawia, że nasze urządzenie laserowe wycina co najmniej dwukrotnie szybciej w porównaniu do tradycyjnych wycinarek CO2, przy czym dokładność wycinania jest dziesięciokrotnie wyższa.

Laser 3D Fabri Gear II Mazak

Zapewnia bardzo precyzyjne cięcie pod kątem prawie każdego profilu.
  • Dzięki dokładnemu cięciu połączenie pomiędzy rurami jest doskonale spasowane, pozwalając na znaczne skrócenie czasy montażu i spawania
  • Cięcie i fazowanie rur
  • Obrabianie rur oraz profili do 8 m
Technologia „’Fiber”’ w porównaniu z klasycznymi laserami CO2 sprawia, że proces cięcia skrócony jest o połowę przy zachowaniu dokładności palonych elementów.
 
Usługi na prasie krawędziowej
  • Nacisk 175 ton
  • Gięcie elementów do szerokości 3m
 
Malowanie proszkowe oraz śrutowanie elementów stalowych
Firma posiada nowoczesną malarnię proszkową, która jest oparta o włoski system Euroimpianti. Cechą tej malarnii jest możliwość malowania elementów o długości 12,5 metra i wysokości 2 metrów.
Posiadamy również własną śrutownię do czyszczenia elementów o wysokości 1 metra i dowolnej długości. Zapewniamy własny transport umożliwiający wywóz oraz przywóz wykonywanych elementów.
 
Przykładowe realizacje
 

Kontakt

Dane teleadresowe

Edax-Systems Sp. z o.o.
Kujańska 60 A,
77-400 Złotów, Polska
NIP 7671649381
REGON 300722391

tel. +48 67 263 4811
fax. +48 67 265 1277

Napisz do nas